Competitie

oktober 2019

donderdag 3 oktober 2019
KNLTB najaar 2019 Dames dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid) - 3e klasse - Afdeling 14Stand
19:00ALMKERK 1-MADE 42 - 2Kunstgras
vrijdag 4 oktober 2019
KNLTB najaar 2019 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 44Stand
19:00RAAMSDONKSVEER 3-ALMKERK 10 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 49Stand
19:00WOUDRICHEM 2-ALMKERK 20 - 4Kunstgras
zaterdag 5 oktober 2019
KNLTB najaar 2019 Gemengd dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 24Stand
10:00ALMKERK 1-DE RAUWBRAKEN 32 - 2Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 17Stand
11:30ALMKERK 1-ATTILA 11 - 5Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 31Stand
13:30ALMKERK 1-DE SCHANS 10 - 5Kunstgras
donderdag 10 oktober 2019
KNLTB najaar 2019 Dames dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid) - 3e klasse - Afdeling 14Stand
19:00AALBURG 2-ALMKERK 11 - 3Kunstgras
vrijdag 11 oktober 2019
KNLTB najaar 2019 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 44Stand
19:00ALMKERK 1-HEKSENWIEL 43 - 1Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 49Stand
19:00ALMKERK 2-OVERWAARD 14 - 0Kunstgras
zaterdag 12 oktober 2019
KNLTB najaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 31Stand
10:00ALMKERK 1-WAALRACKETS 13 - 2Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 24Stand
11:30ALMKERK 1-TILBURG 52 - 2Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 17Stand
13:30ALMKERK 1-ATALANTA 15 - 1Kunstgras
donderdag 17 oktober 2019
KNLTB najaar 2019 Dames dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid) - 3e klasse - Afdeling 14Stand
19:00ALMKERK 1-BAS DONGEN 23 - 1Kunstgras
vrijdag 18 oktober 2019
KNLTB najaar 2019 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 44Stand
19:00BOEMERANG 2-ALMKERK 11 - 3Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 49Stand
19:00AALBURG 2-ALMKERK 20 - 4Kunstgras
zaterdag 19 oktober 2019
KNLTB najaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 17Stand
09:00PVDV 3-ALMKERK 13 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 31Stand
09:30DE UITHOF 6-ALMKERK 13 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 24Stand
13:30HAAREN 2-ALMKERK 14 - 0Kunstgras
donderdag 24 oktober 2019
KNLTB najaar 2019 Dames dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid) - 3e klasse - Afdeling 14Stand
19:00ALMKERK 1-CASH 10 - 4Kunstgras
vrijdag 25 oktober 2019
KNLTB najaar 2019 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 44Stand
19:00ALMKERK 1-RCW WAALWIJK 12 - 2Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 49Stand
19:00ALMKERK 2-IN DE BOGERD 14 - 0Kunstgras
zaterdag 26 oktober 2019
KNLTB najaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 31Stand
10:00ZWALUWEN UTRECHT 1911 2-ALMKERK 10 - 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 17Stand
13:00TEN MEDEL 3-ALMKERK 11 - 5Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 24Stand
13:30DE MOLENWIEK 1-ALMKERK 12 - 2Kunstgras
donderdag 31 oktober 2019
KNLTB najaar 2019 Dames dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid) - 3e klasse - Afdeling 14Stand
19:00PRINSENBEEK 4-ALMKERK 12 - 2Gravel