Competitie

april 2020

zaterdag 4 april 2020
donderdag 9 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 41Stand
19:00ALMKERK 1-ARKEL 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 17+ Donderdag Avond - 4e klasse - Afdeling 8Stand
19:00ALMKERK 1-PRINSENBEEK 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 17+ Donderdag Avond - 5e klasse - Afdeling 8Stand
19:00ALMKERK 2-PRINSENBEEK 6Kunstgras
vrijdag 10 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 28Stand
19:00ALMKERK 1-CASH 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 24Stand
19:00DE HOGE HEIDE 3-ALMKERK 2Kunstgras
alleen met pin betalen!
zaterdag 11 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 24Stand
ACHTER DE BOGEN 1-ALMKERK 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 43Stand
BREDA 3-ALMKERK 1
donderdag 16 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 41Stand
19:00OVERWAARD 3-ALMKERK 1Roodzand Kunstgras
Betalingen uitsluitend dmv pinnen.
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 17+ Donderdag Avond - 4e klasse - Afdeling 8Stand
19:00BAS DONGEN 1-ALMKERK 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 17+ Donderdag Avond - 5e klasse - Afdeling 8Stand
19:00BAS DONGEN 2-ALMKERK 2Roodzand Kunstgras
vrijdag 17 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 28Stand
19:00ALMKERK 1-ALTENA 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 24Stand
19:00ALMKERK 2-BERGENSHUIZEN 4Kunstgras
zaterdag 18 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 43Stand
ALMKERK 1-BAS DONGEN 3
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 24Stand
09:30ALMKERK 1-DE HAMBAKEN 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 51Stand
13:30ALMKERK 1-OVERWAARD 1Kunstgras
donderdag 23 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 41Stand
19:00ALMKERK 1-DE HEI 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 17+ Donderdag Avond - 4e klasse - Afdeling 8Stand
19:00ALMKERK 1-TECO 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 17+ Donderdag Avond - 5e klasse - Afdeling 8Stand
19:00ALMKERK 2-CASH 1Kunstgras
vrijdag 24 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 28Stand
19:00WAESBEECK 1-ALMKERK 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 24Stand
19:00AALBURG 2-ALMKERK 2Kunstgras
zaterdag 25 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 51Stand
11:00CC 5-ALMKERK 1Roodzand Kunstgras
INDIEN DOOR KNLTB BESLIST WORDT DAT ER GESPEELD GAAT WORDEN: Baan: All-Wheather ProVision baan, maar kan ook een gravel baan worden. CC is een Cashless vereniging
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 24Stand
11:00STRIJDO 2-ALMKERK 1Roodzand Kunstgras
Bij Strijdo kan alleen per pin betaald worden!